top of page

אודות מרכז הריפוי שלך

לאה מילוא

לפני כמה שנים טובות מצאתי את עצמי ממורמרת, לא מרוצה מעצמי ומהחיים שלי, עצובה מדי פעם, מתוסכלת ומשהו בתוכי אמר לי, שככה אני לא יכולה להמשיך.

באותה תקופה הייתי מורה לחינוך מיוחד ומאוד אהבתי את הילדים, לקדם אותם ודרכם אני כל הזמן למדתי על עצמי. ועדיין, הרגשתי שאני לידי, שאני לא באמת מביאה את עצמי כמו שזה הרגיש לי כאן, ממש עמוק בלב. לא ידעתי מה לעשות, אך ידעתי, שאני לא מסוגלת יותר ככה.

 

מאז עברו שנים, עברתי תהליך מאוד ארוך עם עצמי, היו בחיי מורים מופלאים שלקחו אותי יד ביד ותוך כדי עשיתי המון עבודה פנימית, זוגית ומשפחתית. עשיתי שינויים רבים שהיו מאוד מפחידים גם עבורי וגם עבור המשפחה שלי.

בעקבות התהליך שהתחיל מאז, עזבתי את משרד החינוך וכל כולי התמסרתי לתחום שהתגלה בפני כמשהו נשגב, קסום, משהו מעבר למילים שהתרחשו ריפויים, מסרים ותהליכים של גוף, נפש ורוח.

 

ממאסטר רייקי והילינג עם עוד המון לימודים בתחום טיפול גוף ונפש, חקרתי כל הזמן את התודעה. תודעה האנושית ותודעה גבוהה, תת מודע וכל מה שנמצא שם, במקום הבלתי מובן הזה.

המקום הזה משך אותי כל הזמן ואני נהנתי ועד היום, נהנת לחקור ולהבין, לחוש ולהרגיש מהו המקור של הכאבים שלנו?

למה אדם הזה כואב את כאביו?

ממה זה נובע?

 

המשכתי לחקור וללמוד ותוך כדי להתנסות בשילוב עם טיפולים גופניים (טיפולי מגע ועיסוי) ועד המקום שהוא מקום רגשי, עמוק שנמצא בתת המודע.

 

לפני כשלוש שנים חלמתי חלום ומתוכו קמתי וקלטתי שיש שיטה, שיטה הוליסטית ועלי לפתח אותה מכל הבחינות. מבחינה גופנית, רגשית, מנטלית ופיזית.

מאז אני כל הזמן מקבלת אנשים כאן במודיעין, בקליניקה, "מרכז הריפוי שלך" בביתי המבורך והמברך.

 

אז מה אני עושה?

אני עוזרת לאנשים לשחרר כאבים בחיים שלהם, כאבים בגוף, במערכות יחסים, בזוגיות ועם עצמם ומחברת אותם לאני הגבוה שלהם, למקום של שלווה וקבלה.

תוך כדי המפגשים, תהליכים אישיים, אנשים משחררים כאבים, מקבלים כלים שלובים להבין למה הם במצב הזה ואיך לעבוד עם עצמם מבחינה רגשית - תודעתית תוך כדי שהם קשובים ומחוברים לעצמם יותר, לסביבה שלהם ובכך הם יוצרים שינויים בחייהם דרך האהבה, דרך הלב.

 

השיטה שאני מפתחת היא נקראת אנ"י שהיא מורכבת משלבים של חיבור לאהבה, ללב, למקום הגבוה, האנרגטי הרוחני ותוך כדי למקום הרגשי, מנטלי והפיזי. כי אנחנו אנרגיה, אנרגיה עם גוף רגשי ופיזי וכל הזמן אנו בתנועה, מגשימים ומשתנים עם החיים.

כדי שהאדם יחיה את חייו עם כמה שפחות כאבים, עליו להבין מהם החוקים האוניברסליים שמתקיימים בתוכו ובסביבתו ומה הוא יכול ליצור, לשנות ולעשות כדי בקלות לחיות את חייו ממקום של הרמוניה בלב, אהבה, בתודעה עם שלווה וקבלה של כל מה שהחיים האלו מזמנים עבורו.

 

אני מעבירה את הידע, יחד עם הכלים כדי שהאדם לא יהיה תלוי בי. הוא מקבל שלווה, רוגע, עוצמה, אמונה ומוטיבציה עם חיבור למקום הפנימי שלו לאני שלו, כי הכל מתחיל ונגמר ב"אני".

כל מה שקורה בחוץ הוא בדיוק את מה שקורה בפנים, בנפש שלנו, בתת המודע שלנו, בסיפורים שאנו מספרים לעצמנו וחיים אותם.

 

אני מביאה חיבור של כל הפאזל, החלקים שנמצאים בתת המודע, ברוח, בנפש ובפיזי. אני עוזרת לאנשים לחבר את הפאזל הזה, את החלקים שהם כביכול לא הגיוניים לאור מה שקורה איתם ויחד אנו עוברים שינוי.

השינוי אף פעם לא מגיע מהמקום המנטלי, וכאן אני מחברת את העבודה הפנימית הרגשית, רייאה רוחנית, גבוהה עם כאן ועכשיו, תכליס. השיעורים שהאדם עובר הם שיעורים קרמאטיים וכאשר אני מעבירה את האינפורמציה, מדורות הקודמים ומגילגולי החיים הקודמים, נעשה מובן יותר, האדם מקבל תפנית רגשית ומנטלית אחרת ואם הוא בוחר לעשות כאן עבודה ותהליך הדברים מתחילים לזוז ולהשתנות.

 

אני מאוד אוהבת אנשים, אוהבת להעביר את המתנות שקיבלתי מהבריאה, חולמת להנחות תוכנית בטלוויזיה ולהוביל קהילה עם מסרים, מידעיים שיעזרו לאנשים ולנשים במיוחד להתחבר ללב שלהם, להעצים אותם ולהאמין שיש להם את היכולת ואת הכלים להקל על עצמם, לשנות רגש ותודעה עם חיבור למקום גבוה, שהוא זמין כל הזמן.

כאשר אישה עושה עבודה פנימית כנה ואמיתית עם עצמה, מחוברת יותר ויותר למהות שלה, לבריאה וללב שלה, היא המרכז הרוחני של הבית ושל המשפחה. לכן, כאשר היא מתמסרת ומקבלת על עצמה את האחריות ואת המסע, קורים ניסים, שינויים בחיים שלה, בזוגיות, עם הילדים ועם המשפחה המורחבת.

 

וזה בדיוק מה שקרה לי, כאשר אני התמסרתי לתהליך פנימי שלי כאישה, הזוגיות שלי השתנתה, מצאתי שפה ומילים לבן זוגי המופלא, למדתי איך להגיע ללב שלי ובכך הלב שלו נפתח יותר ויותר. האנרגיה בבית השתנתה, היחסים שלנו, כמשפחה השתנו מאוד ואני ראיתי בזה עבודת קודש, שרק האיצה בי ואפשרה לי להכיל, לאהוב, למחול ופשוט להיות אני.

 

אני – זה כל הסיפור וכאשר מודעים מה זה אני וממה האני שלי מורכב, אני כאישה מבינה ויודעת איך להרגיש ולהיות בת זוג, אמא, בת ובכלל אני כמישהי עם אנרגית החיים ואז אני יכולה בקלות להגשים אותי, את האני שלי ולהיות תרומה לעצמי, למשפחתי ולכל העולם.

הודעות אחרונות בבלוג שלי

מודעות, מדיטציה וכל מה שביניהם

 מהתקשורת: בתוכנית מיוחדת עבור יום האישה

bottom of page